Přemýšlíte nad vhodným dárkem pro své blízké? Měl by potěšit a zároveň být užitečný? Měl by to být dárek, na který se hned tak nezapomíná? Darujte své rodině či přátelům školu smyku. Věnujete jim den plný zážitků, které nejen jim v budoucnu mohou zachránit život.

Škola smyku

Jednodenní kurz školy smyku Sosnová nabízí vedle nevšedního zážitku především bezpečnější budoucnost za volantem. Vy, vaše rodina či přátelé si budete moci ozkoušet a zdokonalit své reakce v nebezpečných situacích, které mohou kdykoli překvapit každého řidiče. Pro příště již budete moci vyrazit na silnici se zdravým řidičským sebevědomím. Budete vědět, že smyk není nic nezvladatelného a že si s ním umíte bezpečně poradit. Darujte jistotu a bezpečí, dopřejte je i sami sobě.

Využijte profesionálního vybavení autodromu v Sosnové nedaleko České Lípy a naučte se správně reagovat v nebezpečné situaci. Škola smyku Sosnová je určena začátečníkům i zkušeným – pro každého řidiče je důležité naučit se perfektně ovládat svůj vůz.

Program školy smyku Sosnová

Kurz se skládá z teoretického úvodu, který probíhá v moderně vybavené učebně, kde vám instruktor předá důležité znalosti,

hlavní náplní kurzu je však praktická část. Během ní si vyzkoušíte brzdnou dráhu svého vozu na suché i mokré vozovce. Projedete se po speciálně upraveném povrchu imitujícím ledovou plochu. Naučíte se bezpečně objet nenadálou překážku. Zjistíte, co s vámi i vaším vozem udělá slalom nebo smyk v prudké zatáčce. Nově zrekonstruovaný autodrom v Sosnové disponuje také aquaplanningovou vanou, na které si vyzkoušíte, jaké je to řídit auto vysokou rychlostí na mokré vozovce. Po celou dobu budete v rukou zkušených instruktorů, kteří jindy nebezpečné situace promění v příležitost, jak se nebezpečí naučit předcházet.

Co musí účastník splňovat

Kurzy školy smyku vám mohou zpestřit volný den a propojit relaxaci se získáním důležitých zkušeností. Probíhají celoročně, jsou určeny všem majitelům řidičských oprávnění sk. B a vyšších. Podmínkou pro účast ve škole smyku je dovršení osmnácti let. Kurzu se zúčastníte s vlastním vozem, abyste měli možnost jej dokonale poznat. Na závěr kurzu obdržíte certifikát o jeho úspěšném absolvování.

Dopřejte sobě a svým blízkým do života více bezpečí!