Už začínáte přemýšlet čím letos překvapit? Udělat radost a potěšit? Určitě budete mít dilema jak být letos originální a jak pod stromeček nadělit něco exkluzivního přestože máte omezený rozpočet. Odpověď je jednoduchá, Vánoční dárky jako zážitky.

7445532_xxl

A kterými zážitky můžete pod stromečkem například zabodovat? Tak třeba v oblíbené kategorii Adrenalinové dárky nalezneme populární tandemový seskok padákem, jež patří mezi vůbec nejoblíbenější zážitky jako vánoční dárky. Seskok padákem je možné absolvovat již od března. Mezi další oblíbené adrenalinové zážitky patří atraktivní Zorbing. V Čechách začíná sezóna Zorbingu v dubnu, na Moravě pak můžete podstoupit tento adrenalinový zážitek kdykoliv během roku. Stejně tak se můžete v zimě svézt na vznášedlu a mnoho dalšího.

Následující kategorie je kategorie určená pro milovníky létání a pohledu z ptačí perspektivy, jež je příhodně nazvaná Vzduch. V této kategorii najdeme všechny možné druhy vyhlídkových letů v nejrůznějších letadlech, horkovzdušném balónu či ve vrtulníku. Zejména taková nevšední zimní prohlídka vašeho rodného kraje je zážitek, na který jen tak nezapomenete. Je tedy jasné, kde hledat zážitky jako vánoční dárky pro ty, jímž je nejlépe vysoko v oblacích.

Na své si u nás přijdou také milovníci řízení a rychlých vozů a to konkrétně v kategorii Auto-moto. Srdíčko jim zaplesá zejména nad bohatou nabídkou projížděk v luxusních vozech mnohých legendárních značek z celého světa. Pro jedince prahnoucí po větší dávce adrenalinu je připravena off-roadová projížďka v proslulém terénním voze Hummer, škola smyku či jízda po závodním okruhu se speciálně upraveným vozem.

Platnost poukazů na zážitky jako vánoční dárky je celých šest měsíců. To znamená, že danou osobu nemusíte pod stromečkem překvapit pouze ryze zimním zážitkem, ale můžete ji obdarovat také zážitkem, jež je možné podstoupit například až na začátku jara. Pokud si nevíte rady s výběrem konkrétního zážitku jako vánočního dárku, pak jistě přivítáte zvláštní službu, jež vám naše zážitková organizace nabízí. Jedná se o univerzální certifikát. Univerzální certifikát vás zprošťuje povinnosti výběru konkrétního zážitku a volba je tak přímo v rukou obdarované osoby. Vyhnete se tak nepříjemné situaci, jež může být spojena s nevhodným výběrem zážitku. Univerzální certifikáty na zážitky jako vánoční dárky jsou rozděleny do několika kategorií, v závislosti na jejich hodnotě. Platnost univerzálních certifikátů trvá jeden celý rok.

 

Tagy: ,