Chtěli byste také konečně zažít, jaký je to pocit, držet ve svých rukou skutečnou střelnou zbraň? Zajímá vás, jak byste se zachovali v reálných, krizových situacích, které na vás ve světě kolem nás čekají? Přesně k tomuto účelu slouží zajímavý, adrenalinový zážitek Akční střelba.

Při zážitku Akční střelba je pro vás připraven speciální výcvik, jež se bude odehrávat ve videoprojekční střelnici. Stejnou střelnici využívají také elitní útvary našich bezpečnostních složek. Střelnice umožňuje nácvik reálných situací i použití opravdové střelné zbraně. Zážitek je určen jak pro začátečníky, tak i pro zkušenější střelce. Dohlížet na vás bude zkušený instruktor.

Součástí zážitku Akční střelba je například přednáška o historii střelných zbraní, střelba na terč (tento terč si poté můžete ponechat na památku), situační střelba s laserovým adaptérem a později také situační střelba ostrou zbraní, zapůjčení potřebného vybavení a mnoho dalšího.

Tento nezapomenutelný, atraktivní zážitek je jistě ideálním dárkem pro vaše blízké, spolupracovníky a všechny ostatní osoby, jejíchž koníčkem jsou střelné zbraně.

shutterstock_3186344

Pokud hledáte další adrenalinové zážitky, navštivte www.ESENNCE.cz kde najdete nepřeberné množství aktivit, dárků a tipů na zážitky ze všech oblastí. Nám nezbývá než popřát ať si to užijete.

 

Tagy: , , ,