Osmnácté narozeniny jsou pro každého teenagera významným okamžikem, jelikož se stává plnoletým. A právě taková oslava plnoletosti se neobejde bez oslavy a především velkolepého dárku.

Ale jaký dárek k 18. narozeninám je ten pravý? Chce to něco naprosto originální a jedinečného!

 

Možná si lámete hlavu, čím čerstvého 18tníka opravdu potěšit. Někdy je to opravdu těžké a právě proto Vám nabízíme jedinečné zážitky, které dostanou i toho největšího drsňáka do kolen!

K 18tinám to chce pořádný adrenalin!

Hlavně žádný stereotyp! Co takhle se pořádné odvázat a zkusit bungee jumping? Zcela bezpečný způsob, při kterém zažijete pořídnou dávku adrenalinu. To všechno samozřejmě pod dohledem vyškolených a zkušených instruktorů. Poukaz zahrnuje 1 seskok z mostu společně s instruktáží a technikou. Navíc si celý zážitek můžete objednat na VHS nebo DVD, takže budete mít i skvělou památku. Bungy jumping bude pro oslavence určitě neuvěřitelný zážitek.

A co takhle jízda v luxusním autě?

Dalším jedinečným a velmi oblíbeným zážitkem především u chlapců, je jízda luxusním autem. Co takhle zkusit řídit anebo se nechat jen adrenalinově svézt ve Ferrari 458 Italia? Chcete pro oslavence pouze jedno okružní kolo nebo myslíte, že jich zvládne víc? Nic není problém, stačí si vybrat vhodný poukaz!
Pokud máte pocit, že oslavenci sportovní auta nic neříkají, nezoufejte. I pro Vás máme řešení a tím je jízda v Hummeru! Monstrózní legendární vůz vyzkouší 18tník v opravdovém terénu, takže adrenalinový zážitek je zaručený!

Nabízíme zážitky i pro něžnější povahy!

Věříme, že adrenalinové zážitky jako je například bungee jumping nebo adrenalinová jízda vyzkouší i spoustu holek. Každopádně i pro ty něžnější povahy máme připraveno několik perfektních nabídek. Jedním z nich je například výroba vlastního šperku. Nechte oslavenkyni tvořit, uvidíte, že ji to bude bavit! Dalšími zážitky jsou třeba malba na hedvábí, hrnčířský kurz nebo třeba lekce tance.

Jsme přesvědčeni, že z naší široké nabídky zážitků vyberete ten pravý dárek, na který oslavenec jen tak nezapomene! Přejeme všechno nejlepší!