Adrenalinová jízda Hummerem

Oslava čtyřicátých narozenin musí být výjimečná. A neexistuje nic výjimečnějšího, než nával adrenalinu při jízdě Hummerem po tom nejextrémnějším terénu! Darujte svým blízkým k jejich čtyřicetinám dárek, který jim rozproudí krev v žilách! Hummer je jedním z nejsilnějších a nejvýkonnějších terénních vozů, a centrum v blízkosti Prahy nabízí k jeho vyzkoušení extrémní terén, kterému by se za obvyklých okolností každý normální člověk raději vyhnul. Čtyřicátiny však nejsou obvyklou příležitostí a Hummer rozhodně není normálním autem! Oslavenec si může vyzkoušet jízdu v kůži řidiče, nebo jako spolujezdec, zážitek bude v obou případech plný adrenalinu a napětí!

Relaxační víkend

Pokud váš blízký čerstvý čtyřicátník není fanouškem aut ani adrenalinu, nevadí. Místo toho mu můžete dopřát klidný víkendový pobyt v některém z českých hotelů, kde o něj bude od snídaně až k večeři postaráno. Mezi tím si může vychutnat procházky a výlety okolím vybraného místa, či si užít hotelových masáží nebo některou ze sportovních aktivit. Možnosti jsou široké, od tenisových kurtů k bazénům, velmi záleží na tom, které místo si pro relax víkend zvolíte. Zážitek ocení každý, kdo si rád odpočine od shonu velkoměsta i od každodenní rutiny.

Letecké trenažéry

Snad každý chlapec snil o tom, že se jednoho dne stane pilotem. Někteří si tento sen splní a padne na ně tvrdá realita se zodpovědností za desítky i stovky životů. Ti ostatní, kteří si svůj sen o pilotování letadla nesplnili, mohou dostat příležitost, a vyzkoušet si, co takové pilotování obnáší a to v přímo v leteckém trenažeru, který slouží k výcviku opravdových pilotů! Trenažer je přesnou kopií kokpitu dopravního letadla, a tak oslavenec, který ke svým čtyřicátinám den v tomto trenažeru dostane , zjistí, co takové pilotování dopravního letadla zahrnuje. Vyzkouší si i nebezpečné situace, do kterých se piloti mohou dostat. Den v leteckém trenažeru je splněním snu každého milovníka letadel.

Ať už jako dárek k čtyřicátinám vyberete jakýkoliv z těchto zážitků, je jisté, že na něj oslavenec jen tak nezapomene.