Hlavní město Praha je se svým rušným letištěm Ruzyně přesně tím místem, kde letecké trenažéry sloužící pro výuku pilotů hledat. Leckoho může překvapit, že vyzkoušet si řídit takový Boeing 737 není vyhrazeno jen zájemcům o pilotní průkaz. Díky zážitkové agentuře ESENNCE si to můžete na vlastní kůži vyzkoušet i vy.

Co vás čeká

Na vyzkoušení jsou k dispozici různé trenažery. Můžete pilotovat dopravní letoun typu Boeing 737 nebo Airbus a také legendární letoun Cessna. Všechny trenažery jsou navrženy tak, aby přesně odpovídaly vnitřku kokpitů jednotlivých letadel. U Boeingu i Airbusu uvidíte, že řídit takové dopravní letadlo není jen tak a je potřeba mít oči neustále na stopkách. Trenažer Cessna nabízí díky své pohyblivé základně skutečně vzrušující zážitek, kdy se neubráníte pocitu, že jste skutečně ve vzduchu.

Seznámíte se všemi potřebnými i zajímavými detaily o pilotování. Dozvíte se o základní obsluze stroje, zajímavé informace o stroji či o povinnostech pilotů. Pro každý typ existují různé scénáře, v nichž zažijete jak běžný průběh letu, tak i krizové situace, na které piloti musí být připraveni je zvládnout. Budete tak zachraňovat Boeing z prudkého klesání a jeho navedení na automatické přistání nebo zažijete horké chvíle při přistávání v Cessně na legendárním letišti LUKLA u Mount Everestu. Po celou dobu vám bude dělat společníka profesionální instruktor, který vám poradí co a jak dělat. Úspěšně zvládnout celou situaci však bude jen a jen na vás.

Darujte netradiční dárek

Zážitek, který jen tak nezažijete, může být tím nejlepším dárkem. Agentura ESENNCE.cz se přesně na takovéto dárky specializuje a zajišťuje nezapomenutelné chvíle strávené sami nebo se svými nejbližšími. Obdarovaný obdrží dárkový certifikát v ozdobné krabičce spolu s průvodním dopisem, ve kterém má všechny potřebné informace. Trenažery jsou přístupné celoročně. Stačí si vybrat dobu, která se vám nejvíce vyhovuje a přijít vyzkoušet pocit jaké to je, usednout do kokpitu a zkusit pilotovat letadlo s pevnou zemí pod nohami.