Pomůžeme vám s výběrem správného dárku pro všechny vaše blízké. Uk86eme v9m nejhezčí a nejzajímavější dárky, které lze v internetových obchodech najít a pomocí nichž obdarovaného zcela jistě potěšíte. Všechny zajímavé nápady a tipy na dárky zde najdete pěkně pohromadě a výběr dárků se pro vás díky tomu stane příjemnou zábavou z pohodlí domova. Vyhnete se dlouhému hledání vhodného dárku na internetu a několikahodinovému pobíhání po obchodech.

471_flyboarding_16

Netradiční dárky pro sportovce

Pro jedince, kteří rádi sporují, jsou ideálním dárkem sportovní zážitky. Tyto dárky je třeba vybírat s ohledem na zájmy obdarovaného. Můžete jej přihlásit na kurz pro golfové začátečnicky. Hráčům squashe můžete věnovat poukaz na jednu individuální lekci squashe s jedenáctinásobným mistrem České republiky a vícemistrem Evropy – s Janem Koukalem. Netradiční dárek je také poukaz na zapůjčení originálních skákacích bot. Skákací boty vám umožní skákat až 2 metry vysoko a 3 metry daleko. Lze v nich běhat neuvěřitelnou rychlostí (až 30 km/h.).

 

Dokonalý adrenalinový zážitek je také individuální kurz pro horolezce. V rámci této individuální lekce vám instruktoři zapůjčí veškeré potřebné horolezecké vybavení a vysvětlí vám základy lezení po strmých stěnách (pokud jste začátečník). Zkušeným horolezcům instruktor pomůže zdokonalit techniky lezení. Obdarovanému můžete zakoupit poukaz na jednorázovou lekci (na vyzkoušení) a nebo věnovat poukaz na kompletní kurz zahrnující až 5 lekcí se zkušeným instruktorem.

Netradiční dárky pro sportovce – dárek pro ženy

Zážitková agentura Essence má ve své nabídce dokonce i jízdu na koni. Tento dárek ocení především ženy. Vždyť – která žena by odmítla projížďku na bílém oři v nádherném historickém prostředí zámeckého areálu na okraji Prahy?

 

 

Tagy: ,