Zážitkové dárky se hodí opravdu pro každou příležitost, můžete je darovat k narozeninám, k Vánocům nebo jako svatební dar pro dvojici. Inspirujte se zážitkovými dárky a uvidíte, že z bohaté nabídky vyberete opravdu pro každého.

Zážitkové dárky pro muže          

Zážitky jako dárky pro muže mohou být adrenalinové, automobilové nebo i relaxační.  Pokud pro svého manžela přichystáte překvapení v podobě jízdy Hummerem, určitě nešlápnete vedle. Dalším oblíbeným zážitkovým dárkem pro muže je jízda v Porsche nebo Ferrari. Pokud je vás muž nebo přítel milovníkem adrenalinových sportů, můžete pro něj zakoupit voucher na tandemový seskok padákem, při kterém zažije i několik sekund volného pádu. O jeho bezpečnost se při seskoku postará tandempilot a tak se není čeho bát.

Dárky pro ženy

Každou ženu zase potěší třeba čokoládová masáž, po které bude příjemně uvolněná a bude nádherně vonět. Milovnici kávy zase udělá radost baristický kurz, při kterém se naučí připravovat to nejlepší espresso, latté a dozví se o kávě i něco víc od opravdových profesionálů ve svém oboru. Radost ženě určitě uděláte i kurzem malování na hedvábí nebo jiným kurzem, kde bude moci rozvinout svoji představivost.

let-balonem-24

Dárky pro pár

Pro pár můžete vybrat třeba víkendový pobyt v pivních lázních nebo romantický let balónem pro dva. Pivní lázně jsou oblíbeným zážitkovým dárkem u mužů i žen. Ženy vítají tuto neobvyklou wellness proceduru jako příjemné zpestření a muže zase příjemně překvapí pípa přistavená ke kádi, ze které si během procedury mohou načepovat pivo. Let balónem zase patří mezi ty nejromantičtější zážitkové dárky, které můžete někomu darovat. Pravda je, že cena letu balónem není nejnižší, ale pokud se spolu s přáteli složíte na tento zážitek jako na společný zážitek, neměla by to být zase taková finanční zátěž.