Připravte svým blízkým příjemné překvapení v podobě zážitkového dárku. Darujte jim víkend v největším aquaparku ve střední Evropě. Zážitek ale neobsahuje jen pobyt v čtyřhvězdičkovém hotelu a neomezený vstup do aquaparku, můžete vybírat i z několika druhů saun!

Romantic_room2

Zážitek Víkend v aquaparku a saunovém ráji obsahuje ubytování pro dva s polopenzí, neomezený vstup do Saunového světa a neomezený vstup do aquaparku a volný vstup do rozsáhlého fitness centra.

Vyberte si z několika druhů saun!

V saunovém ráji můžete navštívit celkem dvanáct druhů saun. Mezi ně patří finské sauny, římské lázně i venkovní sauny. Z několika finských saun si můžete vybrat podle preferované teploty. Záleží jen na vás, jakou teplotu se cítíte. Rozsah je od 60° do 110°. Na výběr máte z Malé finské sauny, Velké finské sauny, Bio sauny, Vulkán sauny a Aromatické bylinné sauny. Pro zchlazení můžete využít studené sprchy nebo studny s ledovou drtí nebo v klasické ochlazovací bazénky.

Netradiční formu saunování přináší venkovní sauny. Volit můžete z Kello sauny a Zemní Bani. Kello sauna má svůj název po smrku Kello, ze kterého je stavba postavená. Zemní Baňa je malý domek, který je částečně zahloubený do země a uvnitř je obložený světlým dřevem.

Zažijte saunový ceremoniál!

Zažít můžete i saunové ceremoniály, které pro návštěvníky zajišťují profesionální saunéři. Vybírat můžete z ceremoniálu vonného nebo medového. Vonný ceremoniál se provádí ve finských saunách. Saunér polije horké kameny aromatickou směsí, poté teplou páru rozvíří pomocí ručníku a na závěr zažijete parní náraz, který vaše tělo ještě více prohřeje. Medový ceremoniál probíhá také ve finských saunách a jde v něm o potírání pokožky rozehřátým medem. Pokožka je po medovém ceremoniálu krásně hebká a hladká.

Darujte přátelům k narozeninám zážitkový dárek. Určitě je to potěší. Pokud se vám víkend v aquaparku nelíbí, vyberte jiný zážitkový dárek, třeba nějaký zážitkový pobyt.

 

Tagy: , ,