Máte v okolí pár, který má narozeniny ve stejný den, nebo jen několik dní od sebe? Už jste s přáteli unavení vymýšlet pro každého z nich dárek zvlášť? Využijte možnosti zážitkových dárků pro dva. Vaše známé tím jen mile překvapíte a vyřešíte hned dva dárky najednou. Pokud si opravdu nebudete vědět rady, jaký typ dárku pro dva vybrat, darujte dárkový certifikát. Skrze něj si pak obdarovaní vyberou zážitek přesně podle svého gusta.

Víkendové pobyty

Pokud si vaši přátelé potřebují odpočinout, můžete pro ně zvolit víkendový wellness nebo zážitkový pobyt jako dárek. Oblíbené jsou víkendové pobyty v pivovaru, které obsahují třeba koupel v pivní lázni nebo pobyt v sauně. Relaxovat ale nemusí jen v pivovaru. Nabídku příjemných víkendových pobytů najdete i v Odrách nebo Krkonoších, tedy krásné přírodě a daleko od lidí a ruchu velkoměsta.

Gurmánské akce

Většina párů má nějaké společné koníčky, jestli mezi koníčky vašich společných přátel patří třeba vaření, máte vyhráno. Darovat tak můžete třeba kurz vaření thajské kuchyně, který se uskuteční přímo v domově obdarovaných, klasičtější je kurz přípravy sushi a pro milovníky čaje můžete vybrat čajový obřad s pravým čajovým mistrem.

Kurz vaření pro dva

Kurz vaření pro dva

Nemusíte ale vybírat přímo kurzy, kterých je třeba se aktivně účastnit, radost určitě udělá i stylová večeře o několika chodech v příjemném prostředí klášterního pivovaru. Nechat se obsluhovat a vychutnávat výborné jídlo má nezpochybnitelná pozitiva.

Let balónem

Pokud budete chtít dát svým přátelům něco opravdu nezapomenutelného, pak určitě zvolte let balónem. Tento zážitek by si asi těžko koupili jen tak sami pro sebe. Je pravdou, že se nejedná vyloženě o levnou záležitost, ale pokud se tento zážitkový dárek pojme jako společný, nebude jeho cena až takovou překážkou. Až navíc uvidíte rozzářené tváře svých přátel, budete vědět, že to za to stálo.