Dopřejte si opravdový luxus a nadstandard, nechte si darovat dárek k kulatému výročí svatby. Zažijte noc v Martinickém paláci z 16. století nedaleko Pražského hradu. Tento zážitkový dárek je také ideálním svatebním darem nebo darem k zásnubám. Pokud na svých nejbližších opravdu nechcete šetřit, noc v Martinickém paláci je ideálním zážitkovým dárkem.

Martinický palác

Po rozsáhlém požáru v 16. století byl pozemek na Malé Straně odkoupen Ondřejem Teyfflem. Zde postavil renesanční palác, který od něj později odkoupil rod Martiniců. Stavební úpravy v barokním stylu na něm pak nechal udělat Jaroslav Bořita z Martinic.

V dnešní době je snaha zrekonstruovat podobu paláce do podoby po přestavbách Jaroslava Bořity. Palác je také otevřen turistům, prohlídky jsou s průvodcem, který poskytuje výklad k interiéru a historii paláce. Prostory paláce jsou využívány ke konání svateb. Obřad zajišťuje Matrika Prahy 1, kterou je třeba v případě zájmu konání svatby v Martinickém paláci kontaktovat pro rezervaci termínu.

Zažijte noc v Martinickém paláci

Ať už budete zážitek Noc v Martinickém paláci kupovat pro sebe a nebo pro své blízké, určitě vás zajímají podrobnosti k tomu, jak bude zážitek probíhat. Voucher na tento zážitek zahrnuje ubytování pro dvě osoby na jednu noc. Obývané apartmá má dvě ložnice a koupelnu. V pokojích bude na obdarované čekat láhev sektu, jahody a kytice vázaných čerstvých růží pro dámy. Součástí zážitku je i pětichodová večeře při svíčkách a láhev vína, jídlo je servírováno v jednom z palácových salonků. Po romantické noci bude pro obdarované připravena snídaně na pokoji.

Zažijte noc v Martinickém paláci!

Zažijte noc v Martinickém paláci!

Tento zážitek patří mezi nejluxusnější a nejoriginálnější ze zážitkových pobytů, které můžete zažít. Pokud vás tedy čeká jedno z nejvýznamnějších životních jubileí, určitě doporučujeme využít tuto možnost a zakoupit si voucher na zážitek.