Pivní lázně jsou v dnešní době čím dál tím více oblíbenější. Třeba pobyt v pivních lázních je velice originálním dárkem k vánocům pro vaše lázně. Jedním z nejoblíbenějších lázní jsou pivní lázně Bahenec.

Proč právě pivní koupele Bahenec

Pivní lázně jsou založeny na surovinách, které jsou obsaženy v pivě. Tedy složkami jsou: chmel, kvasnice či sladový šrot. V pivních lázních Bahenec si můžete užít relaxaci v bazénu, ve finské sauně, v pivní lázni či odpočinku ve slámové lóži. Výhodou těchto lázní je to, že se zde nalézá tříhvězdičkové ubytování. Nemusíte tedy pracně hledat ubytování ve městě. Pivní lázně musí dodržovat správnou teplotu, aby byly lázně účinné. Teplota by měla být 35 stupňů celsia. Může být navýšena maximálně o dva stupně. Pivní lázně Bahenec jsou velmi oblíbené. Nebojte se, že jen budete relaxovat v pivu, protože si pivo můžete při relaxaci načepovat a vychutnávat si jeho lahodnou chuť.

Pivní lázně Jablůnkov

Dalšími velice oblíbenými pivními lázněmi jsou pivní lázně Jablůnkov. V pivních lázních Jablůnkov můžete zažít originální pivní lázeň, slámovou lázeň, mléčnou lázeň či pivní lázeň pouze zaměřenou na nohy. Dále zde můžete relaxovat v sauně a užít si vnitřní bazén. Při lázni si samozřejmě můžete načepovat váš oblíbený mok, tedy pivo. Pivní lázně Jablůnkov se nacházejí v Moravskoslezském kraji.

Pivní lázně od firmy Esennce

Agentura na zážitky Esennce vám může zajistit dovolenou v pivních lázních Bahenec či v pivních lázních Jablůnkov. Ale může vám nabídnout i jiné pivní lázně. Pivní koupel je velice blahodárná k vašemu tělu – regeneruje tělo a zlepšuje vaši obranyschopnost proto by jste měli vyzkoušet právě agenturu Esennce, která vám tyto lázně zařídí.