Pivovar Purkmistr spojený s hotelem, restaurací, bowlingem a mnohými dalšími službami, má v zásobě jedno velmi nebezpečné lákadlo. A to pivní lázně. Proč nebezpečné? Protože tuto službu si od Purkmistra doslova zamilujete. Pivní lázně dodají Vašemu tělu velkou porci energie navíc. Máte-li namáhavé zaměstnání, jste-li unavení, po návštěvě pivních lázní z Vás veškerá únava spadne a Vy se vrhnete do dalšího žití s vervou velkého kalibru. Stačí se ponořit do pivních lázní a začít luskat prsty na veškerou únavu, jež se snaží zaplnit Vaše tělo. Pivní lázně Plzeň jsou esencí zdraví, relaxace a pohodlí. Přijďte si to vyzkoušet, uvidíte.

 Zdraví a pohoda

Pivní lázně jsou pověstné svými zdravotními účinky. Hlavní je regenerace celého těla. Po absolvování pivní koupele se bude cítit o tolik mladší, o tolik svěžejší, že Vás to až překvapí. Ale to není vše. Promluvme si o konkrétních zdravotních účincích, které sebou pivní lázeň nese. Pokožka Vašeho těla se rozzáří zdravím. Vlasy se rozpučí jako jabloňový strom na jaře. Cévní systém zažije znovuzrození jako Lazar po zázraku oživení. K těmto zdravotním výhodám pivní lázně patří i pohoda, kterou sebou nese. Pivní lázně Plzeň si užijete se sklenkou piva v ruce a za odborné asistence proškoleného a profesionálního personálu, který se postará o Vaše blaho. Nechte se unést zážitky.

Jsou nějaká proti?

Nejsou. Pokud nejste po operaci nějakého životně důležitého orgánu, nejste ani žena v pokročilém stádiu těhotenství či dítě, rozhodně se stavte. Koupel Vám udělá velmi dobře. Pivo je mok našeho národu. Proč ho tedy prolévat pouze hrdlem. Ať je zdravé i vně těla, když jsou jeho účinky tolik příznivé. Buďte si jisti, že pivní lázně Plzeň navštívíte zas a znovu. Tu pohodu Vám nikde jinde nedají.