Pivo bychom mohli bez nadsázky označit za geniální nápoj. Nejenže je konzumace piva v kruhu nejlepších přátel jedním z nejpříjemnějších okamžiků běžných dní, ale pivo má taky na lidský organizmus prokazatelně velmi příznivé účinky. A proto již naši předkové čas od času absolvovali koupele v pivě, aby očistili své tělo a mysl a dopřáli tělu zasloužený odpočinek. Zkušeností našich předků s koupelemi v pivě je využíváno i v dnešní době a tradiční pivní lázně se těší nebývalé popularitě.

Pravé pivní lázně nyní můžete navštívit také ve městě Štramberk. Zážitek Pivní lázně Štramberk se odehrává v překrásných prostorách, které jsou jako stvořeny pro klidný odpočinek. Pivní koupel probíhá v masivní dubovo-modřínové kádi a trvá celkem dvacet minut. Pivo určené pro koupel má teplotu mezi 37 a 40°C, protože právě při této teplotě nejvíce prospívá našemu zdraví. Po skončení koupele vás čeká klidný odpočinek na lůžku. Jako bonus budete moci po celou dobu zážitku konzumovat neomezené množství piva z místního pivovaru.

Pivní lázně Štramberk jsou skvělým prostředkem pro načerpání nových sil. Pokud si chcete vychutnat pobyt v pivních lázních se svým nejbližším, tak vás budou jistě zajímat zážitky na téma Pivní lázně Štramberk pro dva. Nejen pivní lázně vám přináší zážitková agentura Esennce.