Udělejte si se svojí drahou polovičkou čas jen pro sebe při zážitkovém pobytu. Odpočiňte si při příjemných wellness procedurách jako je balneoterapie nebo relaxační masáž. Načerpejte novou energii a užijte si ubytování v příjemném prostředí největšího aquaparku v České republice.

Co při romantickém wellness víkendu zažijete?

Co vše na vás v zážitku Romantický wellness víkend v Praze čeká? Po příjezdu najdete  pokoji láhev sektu a čerstvé jahody. Po krátkém odpočinku můžete začít využívat neomezený vstup do aquaparku, Saunového světa nebo fitness. Snídani si vždy budete moci vychutnat v soukromí pokoje. Dva večery vás pak bude čekat romantická večeře při svíčkách. Při svém pobytu máte také nárok na již výše zmíněnou balneoterapii pro dva a relaxační masáž vonnými oleji pro dva. Pokud se pro tento zážitek rozhodnete, nemusíte ho nutně čerpat o víkendech, ale můžete i jakékoliv jiné dny.

Balneoterapie a relaxační masáž

Balneoterapie je procedurou, která využívá přírodní léčebné zdroje jako je třeba minerální voda, rašelina nebo přírodní plyny. Patří sem tedy rašelinové zábaly nebo perličkové koupele. Tyto procedury jsou vhodné pro lidi trpící bolestmi kloubů a svalů, při zábalu či koupeli také dochází k postupnému prohřátí pokožky a uvolnění svalů. Relaxační masáž, jak už její název napovídá, slouží k celkovému uvolnění napětí v těle. Jedná se o plošnou masáž, při které masér využívá vonných olejů k uvolnění ztuhlého svalstva. Při masáži dochází k dobrému prokrvení podkoží a zahřátí kůže. Masáž podporuje krevní oběh a vyplavování škodlivých látek. Ideální je si na masáže zvyknout a pravidelně na ně docházet, vaše tělo vám pak bude velice vděčné.