Dopřejte si víkendový zážitkový pobyt pro dva ve městě Štramberk. Nechte se hýčkat a odpočiňte si od každodenního stresu, který se nás neustále drží. Vezměte svého partnera a dopřejte si romantické chvilky plné wellness a odpočinku na severovýchodě České republiky.

Pivní lázně Štramberk pro dva

Pivní lázně Štramberk pro dva

Při víkendovém pobytu si užijete nejen wellness a relaxace, ale i jeden druhého. Ve Štramberku pak můžete navštívit třeba Místní muzeum hraček nebo si projít Lašskou naučnou stezku, jejímž zastavením je i místní botanická zahrada a arboretum. Můžete si tak užít aktivní odpočinkový víkend v srdci klidu a krásné přírody.

Pivní lázně Štramberk

Zážitek Pivní lázně Štramberk pro dva zahrnuje ubytování na jednu noc pro dvě osoby. Dále polopenzi, která začíná v den příjezdu večeří a končí v den odjezdu snídaní. Jako pozornost dostanete welcome drink, poté se ubytujete a odpočinete si po cestě. Později toho dne na vás bude čekat dvacetiminutová koupel v pivní lázni, při které vám bude ještě natočeno pivo ke konzumaci při koupeli. Poté bude následovat čtyřicetiminutová relaxace na lůžku. Dále voucher zahrnuje pobyt v Solných jeskyních Štramberk, volný vstup do Muzea starých tisků a lidové keramiky. Díky zážitkovému balíčku poznáte historii místa, odpočinete si a ještě si pochutnáte.

Blahodárný vliv solných jeskyní a pivních lázní

Solné jeskyně mají blahodárný vliv na onemocnění dýchacích cest a to i ta chronická, podporují krevní oběh a zlepšují oběhový systém, odpočinou si zde i revmatici nebo lidé s poruchami imunitního systému. Pivní lázně zase pozitivně působí jako podpůrná léčba kožních onemocnění, jsou proto doporučovány lidem se silným akné či lupenkou.

Vybírejte i z dalších zážitkových dárků a zážitkových balíčků, na stránkách Esennce.cz, internetové agentury na zážitky, si jistě vybere každý!