Relaxovat je potřeba. A pokud hledáte vhodný dárek k narozeninám pro svého přítele či přítelkyni, proč rovnou neudělat radost i sobě? Darujte své drahé polovičce zážitkový víkend v Jizerských horách a uvidíte, že nebudete litovat.

Jizerské hory jsou častým cílem turistů. Není se čemu divit, naše nejsevernější české pohoří nabízí krásnou panenskou přírodu. Jeho nejvyšším vrcholem je hora Smrk, území Jizerských hor bylo vyhlášeno v sedmdesátých letech dvacátého století chráněnou krajinnou oblastí. Pokud se na území Jizerských hor budete pohybovat obezřetně, můžete vidět jelena evropského, daňka, muflona a nebo srnku.

Víkend pro dva v Jizerkách

Jestli si ale budete chtít odpočinout pasivně a nebo se prostě zkazí počasí, můžete zůstat v hotelu a užívat si luxusu a wellness procedur.V ceně zážitku je pobyt v příjemném hotelu se snídaní po dvě noci, dále si budete moci užít čokoládové fondue s čerstvým ovocem pro dva a volný vstup do bazénu se slanou vodou. Dále k voucheru získáte desetiprocentní slevu na vstup do balneo centra. Určitě toto centrum při zážitkovém pobytu navštivte a nechte o sebe pečovat. Balneoterapie jsou procedury, které využívají přírodních zdrojů k regeneraci pokožky, zklidnění organismu a podpory léčebných procesů.

Zážitkový pobyt v Jizerských horách

Balneoterapie je lázeňská léčebná metoda, která využívá přírodních zdrojů. Přírodní plyny, minerální léčivou vodu a nebo rašelinu. Rašelinové koupele a zábaly jsou výborné pro celkové prohřátí organismu, proto jsou doporučovány při onemocněních pohybového aparátu nebo kožních onemocněních. Do balneoterapie patří také minerální koupele, na výběr máte například z sirné a nebo uhličité lázně. Při dané koupeli se ten jistý minerální prvek vstřebává pokožkou do organismu. Tyto koupele jsou prospěšné pro ženy, které často trpí gynekologickými problémy. Kůry pomáhají ale zároveň při léčbě kardiovaskulárních onemocnění a nemocí nervové soustavy.

Darujte originální dárek k narozeninám, darujte zážitek!