Nechte vašeho muže či přítele objevit svět wellness procedur, relaxace a odpočinku. Ukažte mu, že wellness není jen o krémech, aromatických olejích, kontaktních masážích a detoxikaci. Koupel v pivní lázni se mu určitě bude líbit, spolu s neomezenou konzumací piva během koupele. Konec konců pobyty v pivních lázních jsou možné pro jednu i dvě osoby, pokud tedy budete chtít se svým přítelem strávit společné příjemné chvilky, využijte této možnosti. Třeba se nechá přemluvit a rád vyzkouší í výše jmenované relaxační techniky a postupy.

Pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm

Příjemné pivní lázně Rožnov pod Radhoštěm vás rády uvítají ve svých prostorách.  Celý zážitek pivní lázně v Rožnově pod Radhoštěm obsahuje možnost aromaterapie v jemné bylinné páře, dále samotnou koupel v pivní lázni s volnou konzumací piva při koupeli. Po koupeli následuje detoxikační zábal na lůžku a na konec přijde ještě masáž zad a šíje s využitím lávových kamenů. Tento balíček je celkem nadstandardně doplněn o další relaxační a wellness techniky. Vše je samozřejmě dobrovolné a proto pokud váš muž bude chtít jen absolvovat koupel v pivu, nikdo ho nebude do ničeho dalšího nutit.

Pivní lázně jako dárek pro muže

Pivní lázně jako dárek pro muže

Pivní lázně, proč je navštívit?

Koupel v pivní lázni působí blahodárně na psychiku člověka, jedinec se uvolní a zrelaxuje, zmizí napětí a pocit neustálého stresu. Už jen to, že si člověka najde v dnešní uspěchané době chvilku pro sebe je malý zázrak. Pivní lázně ale nepodporují jen lidskou psychiku. Koupel v pivní lázni je doporučována jako podpůrná léčba při kožních onemocněních jako je lupenka či akné. Samotná koupel je díky své teplotě prospěšná také pro lidskou pokožku, dojde totiž k uvolnění pórů, kterými z těla odejdou škodlivé látky.

Prohlédněte si i jiné nabídky zážitkových dárků na stránkách Esennce.cz, internetové agentury na zážitky.