Prožít něco napínavého, nezapomenutelného a vskutku originálního si přejí snad všichni muži. Darujte proto svému manželovi, příteli, synovi nebo tatínkovi skvělý zážitek, který mu zrychlí tep, vytrhne jej ze stereotypu a na který bude dlouho vzpomínat. A co to může být?   Například Bungee Jumping, akrobatický let, tankodrom, let větroněm nebo balonem, závodní okruh, škola smyku, letecký simulátor apod. Poukázka na vtipný a především napínavý adrenalinový zážitek, na zemi i ve vzduchu, jako dárek ještě nikdy nezklamala.

471_flyboarding_16ESENNCE je dynamická společnost, která tajné sny mění ve skutečné zážitky, a proto není divu, že sbírá každoročně řadu ocenění. Ke svým klientům a jejich přáním přistupují pracovníci této agentury vstřícně, individuálně a s maximální pečlivostí. Firmu se specializací na zážitky najdete v Praze, ale služby nabízí i v Brně, Olomouci, Ostravě či Liberci.

Dárky pro muže se vybírají opravdu nelehce. Pokud právě Vašeho muže není zrovna lehké dárkem potěšit, nechte výběr na něj. Jako dárek mu dejte certifikát. Dárkové poukazy nabízí zážitková firma Esennce v několika hodnotách které jsou převedeny na body. Teď už Vás necháme v klidu vybírat.