Sháníte dárky k narozeninám pro muže? Ať už jde o vašeho otce, bratra, manžela nebo kamaráda, každého z nich určitě potěší dobře vybraný zážitkový dárek! Zauvažujte nad adrenalinovým tandemovým seskokem či ukázkou a vyzkoušením S.W.A.T. výcviku!

Pokud je oslavenec milovníkem adrenalinových sportů, pak ho určitě potěší tandemový seskok. Seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů nad zemí a prvních padesát vteřin seskoku je čistý volný pád, kdy tandempilot a obdarovaný dosáhnou rychlosti až dvě stě kilometrů v hodině. Po otevření padáku si může obdarovaný zkusit let na chvilku řídit a o správné přistání na zem se pak postará opět tandempilot. V ceně zážitku je zapůjčení seskokové kombinézy, teoretické školení před seskokem a certifikát o vykonání seskoku. Možnost tandemových seskoků dnes najdete prakticky po celé České republice. Třeba o tandemovém seskoku v Kolíně se dozvíte více informací zde.

Darujte S.W.A.T. výcvik!

Pro ty, kteří se zajímají o vojenské zbraně, výcviky a taktiky je tu S.W.A.T. výcvik. Výcvik speciálních amerických vojenských jednotek se bude líbit každému taktikovi a fandovi válečných filmů. Obdarovaný zažije několik zásahových akcí přímo ve výcvikovém prostoru. Praxi ale bude samozřejmě předcházet teorie, kterou mu poskytnou zkušení vojáci a instruktoři. Po zapůjčení kompletní výstroje už nice nebude bránit tomu, aby byly teoretické poznatky ověřeny v realitě.

401_swat-vycvik-9-12055

O dalších adrenalinových dárcích nebo zážitcích se můžete informovat tady.