Rok se s rokem sešel a váš muž či přítel už bude opět slavit narozeniny. A vy znovu tápete, co mu pořídit, aby z toho měl radost. Nechte se inspirovat našimi tipy na zážitkové dárky. Výběr je bohatý. A pokud vás opravdu nic nenapadá nebo se vám nic nelíbí, vyberte dárkový certifikát, za který může obdarovaný později za zážitek vyměnit.

Škola smyku

Škola smyku je velmi praktickým zážitkovým dárkem, protože ve výsledku její absolvování může zachránit lidské životy. Kurz je většinou rozdělen na teoretickou a praktickou část. Při teoretické části je účastník informován o chování vozidla v krizových situacích, fyzikálních zákonech platných pro vozidlo, dozví se podrobnosti o druzích smyku a zopakuje si teorii z autoškoly. Po přestávce přichází praktická část, kdy účastník s vlastním vozidlem projíždí přes nejrůznější povrchy, zkouší zvládnutí smyku a s instruktorem komunikuje pomocí vysílačky. Dostává se mu tak okamžité zpětné vazby.

Adrenalinové zážitkové dárky

Žádný sportovec a adrenalinový nadšenec neodmítne tandemový seskok padákem. Nebojte se! Seskok je bezpečný a na jeho hladký průběh dohlíží certifikovaný instruktor. Seskok probíhá z výšky čtyř tisíc metrů a trvá kolem čtyř až šesti minut. Prvních pár vteřin zažije váš přítel pocit volného pádu, ale v patnácti stech metrech nad zemí tandempilot otevře padák a společně bezpečně doplachtí na zem.

Sportovní zážitkové dárky

Vybírat můžete i z méně adrenalinových zážitků. Pěkným dárkem pro muže bude den na střelnici. Zde na něj bude dohlížet instruktor střelby, který ho seznámí se zbraní nejprve teoreticky, vše mu podrobně ukáže a potom už hurá do akce! Vhodným dárkem je třeba i lekce golfu. Váš muž či přítel bude trénovat odpaly pod dohledem profesionálního instruktora. Ten ho také seznámí s golfovou etiketou a pravidly tohoto bílého sportu.