Dárek pro opravdové muže

Nezáleží na tom, jestli má muž vašeho srdce, váš otec, známý či příbuzný zrovna narozeniny nebo svátek, pokud mu totiž chcete dát dárek, může to být přece klidně jen tak. Překvapte muže a darujte mu zážitek. Nejen, že úspěch bude zaručený, ale aspoň nějakou dobu neuslyšíte řeči o stereotypu vašeho vztahu, o tom, že nikam nechodíte anebo zklamání nad dalším dárkem, se kterým si nebude vědět dotyčný muž rady. Je jen na vás, jestli s ním vybraný zážitek budete absolvovat nebo ho necháte, ať si ho užije sám. Je dobré vědět, kde dárky pro muže hledat. Pak už nikdy nebudete muset přemýšlet o tom, co muži koupit a ani si nebudete moct stěžovat, že vybrat dárek pro muže je těžké.

Co takhle jízda nablýskaným sporťákem?

Auta a muži, někdy nerozlučitelná dvojice. Dopřejte svému muži, svému otci nebo známému ten správný adrenalin a objednejte mu jízdu neodolatelným Ferrari F430 nebo Lamborghini Gallardo a to přímo za volantem těchto rychlých aut. Adrenalin rychlé jízdy na závodním okruhu. V rámci tohoto zážitku je samozřejmě kompletní servis. Lákavou součástí tohoto dárku je také jízda na profesionálním trenažéru, kde je možné se zúčastnit i soutěže. Obdarovaný muž se bude na chvíli cítit stejně, jako ten nejlepší závodník Formule 1. Dopřejte mu to, je jisté, že na takový zážitek zcela určitě nezapomene a Vy na vlastní oči uvidíte, jak si ho užije.

Nechte muže létat

Ale ne tak docela. Samozřejmě máme na mysli zážitek letu. Vyhlídkový let nebo let balonem ale možná není ten správný adrenalin pro každého muže. Pokud si nejste jistí, zkuste něco originálního a zaručeného. Je pravděpodobné, že váš muž je za volantem jako doma, ale co takhle pilotovat letadlo a rovnou třeba Boeing 737? Naprosto realistický trenažér navodí dokonalý dojem, že létáte vysoko v mracích a je to právě váš muž – pilot, který má vše ve svých rukách. Zdá se vám to pořád málo originální? Co třeba přímo trenažér stíhačky F16 Fighting Falcon? Narozeninové zážitky tak zůstanou nezapomenutelné.