Taky jste jako malý kluk snil o tom, řídit auto jako je Ferrari? A láká Vás to i teď? Nyní máte možnost proměnit Vaše sny ve skutečnost! Pořiďte sobě nebo udělejte Vašim blízkým radost a kupte jim jako dárek zážitek jízda ve Ferrari.

Na zážitek jízda ve Ferrari obdržíte dárkový poukaz platný šest měsíců, který dostanete zabalený v dárkové krabičce ovázané světlými stužkami. V krabičce bude také vložen průvodní dopis s Vaším osobním věnováním a popisem zážitku jízda ve Ferrari. Dárek je tak připraven k předání.

Po příjezdu na polygon se zaregistrujete, seznámíte se s bezpečnostními podmínkami, s vozem a následně usednete do vozidla Ferrari a vyrazíte na Vaši jízdu s vozem Ferrari. Při zážitku jízda ve Ferrari můžete řídit vozidlo přímo Vy nebo se můžete vést jako spolujezdec s vyškoleným instruktorem. Komu je jedno jestli se projede ve Ferarri nebo jiném závodním autě, hlavně že to bude adrenalin, ten by měl vyzkoušet závodní okruh.

Vozidlo Ferrari může řídit muž i žena, starší 18 let, s platným řidičským průkazem skupiny B. Nechat se svézt může každá osoba starší 12 let a vyšší 150 cm nebo musí mít souhlas rodičů. Adrenalinový zážitek jízda ve Ferrari nabízíme podle počtu kol: 1, 3, 5, 8.  Jízda ve Ferrari je sezónní zážitek, probíhá tedy od dubna do října, v závislosti na počasí. Zážitek jízda ve Ferrari probíhá ve Dlouhé Lhotě u Příbrami a okruh, po kterém jezdíte je dlouhý 1950 metrů.

Nenechte si ujít tento adrenalinový zážitek! Zážitkem jízda ve Ferrari určitě žádného muže neurazíte, naopak, potěšíte a možná mu právě splníte jeho dětský sen!