Stále ještě nemáte nakoupeny vánoční dárky? Nevíte, čím letos potěšíte své blízké? Připadá Vám hloupé vybírat dárky jen z nutnosti? Zahoďte staré a nudné nápady. Zvolte letos originální dárky. Kdo by nechtěl potěšit něčím opravdu vkusným a nevšedním? I vy nyní můžete plnit sny a uskutečňovat zdánlivě nemožné!

Daruj zážitek

Dost bylo dárků, které obdarovaný ani nevyužije. Darujte styl, emoce, adrenalin, relaxaci. Daruj zážitek. Každá výjimečná událost si vyžaduje výjimečné činy. I vy můžete jeden takový vykonat. Pro sportovce seskok padákem nebo zorbing, pro lenochy masáže nebo koupele. Uvidíte, že s darem ve formě poukazu na zážitek zazáříte!

Netradiční dárky

Účelem obdarovávání je člověka potěšit a překvapit. K tomu Vám nejlépe poslouží netradiční dárky. Žádná zavedená klasika. Lépe než obraz darujte zážitek. Sami uvidíte, že v porovnání s ostatními dárky se na ten Váš určitě nezapomene. Potěšte sebe nebo své blízké něčím opravdu výjimečným.

Daruj zážitek od firmy ESENNCE

ESENNCE je agentura na zážitky, která každému člověku přináší nespočet nových možností, dárků a zážitků, na které člověk jen tak nezapomene. Když už si vybrat, tak proč ne rovnou jedničku na trhu? Agentura, jež získala již mnoho ocenění, je zde pro Vás. Stačí si jen vybrat to pravé pro sebe nebo Vaše blízké. Neváhejte a objednejte si zážitek ještě dnes. Vyzkoušejte, že to bude skutečně originální dárek.