Vymyslet nejlepší dárek k narozeninám pro ženu, to může být opravdu tvrdý oříšek. Pokud ji dobře znáte, bude to pro vás jednodušší, určitě někdy mluvila o tom, jaký zážitek by si chtěla zkusit nebo co by chtěla prožít, ale sama by si to nikdy nekoupila. Pokud si na její sen vzpomenete, máte vyhráno. Zážitkové dárky jsou jako stvořené pro ženy, ženy milují tajemství a překvapení a pokud jim tedy věnujete obálku s překvapením, určitě budou nadšené.

Pokud ženu, kterou chcete obdarovat, neznáte až tak dobře, nikdy nic nezkazíte dárkovým poukazem. Vybírat můžete z různě oceněných certifikátů a obdarovaná už si pak sama vybere zážitek podle svého gusta. Stejně tak pokud náhodou vyberete zážitek, který by se obdarované nelíbil, vždy je možnost vyměnit ho za nějaký vhodnější.

Lázně a wellness pobyty

Každá žena o sebe ráda nechá pečovat, proto nic nezkazíte poukazem na masáž nebo nějaké příjemné odpočinkové odpoledne.  Pokud jí opravdu budete chtít udělat radost, můžete zakoupit poukaz pro dva, bude tak s sebou moci vzít třeba svoji kamarádku. Hodně oblíbenou wellnes aktivitou jsou v poslední době pivní lázně.

Kulinářské kurzy

Pokud má vaše přítelkyně ráda vaření či pečení nebo ráda poznává nové kuchyně a nové chutě, darujte jí kulinářský kurz. Velmi oblíbeným kurzem je kurz přípravy sushi nebo kurz thajské kuchyně pod vedením profesionálů. Některé kurzy je možné absolvovat v domácím prostředí, což by mohlo být pro obdarovanou příjemnější.

107_vareni-doma-21

Výtvarné kurzy

Malba, modelování, malování na hedvábí nebo tiffany vitráže, to vše patří k arteterapii, terapii, která využívá odpočinek při výtvarné tvorbě k léčbě. Pokud je vaše přítelkyně umělecká duše, určitě jí udělá radost nějaký z výtvarných kurzů, při kterém si odpočine a vytvoří navíc něco pěkného.

Zážitky jako dárky jsou to nejlepší, co můžete dát svým blízkým k narozeninám nebo jinému důležitému životnímu jubileu.