Rok se s rokem sešel a vy opět přemýšlíte, co pořídit pro svoji něžnou polovičku? Nechce si od nás poradit pár tipů na narozeninové dárky pro ženu. Pokud jste inovativní typ, jistě si poradíte sami. Všichni ostatní se mohou inspirovat z rozsáhlé nabídky originálních zážitkových dárků.

aquapark

Proč vybírat zážitky jako dárky?

Protože svetrů, peněz v obálkách a věcí, na které akorát tak sedá prach už bylo prostě dost. Součástí zážitkového dárku je voucher, který je zabalen v pěkném dárkovém balení. Na vás je jen vybrat něco, co se bude vaší ženě či přítelkyni líbit. Takže pánové, jaký je vaše přítelkyně typ? Sportovkyně, má ráda adrenalin a nebo by si potřebovala odpočinout?

Ženy milují wellness

Nechte svoji partnerku odpočinout v pivních lázních. Chmelovou koupel si můžete dopřát i oba a proto je to pěkný zážitkový dárek nejen k narozeninám, ale i k výročí. Pivní lázně blahodárně působí na psychický i fyzický stav člověka. Koupel je složená z teplé vody, pivovarských kvasnic a léčivých vonných bylin. Nebo nechte partnerku hýčkat na thajské masáži nebo jiné masáži, vybírat můžete z aromatické, sportovní a nebo masáže lávovými kameny.

Zážitkové pobyty spojené se sportem nebo gurmánskými zážitky

Darujte svojí ženě zážitkový pobyt, na který jen tak nezapomene. Zážitkové pobyty bývají spojeny s wellness aktivitami, sportem a gurmánskými zážitky. Uvidíte, jakou jí uděláte radost odpočinkovým pobytem v luxusním hotelu se snídaní a večeři. Odpočinek je jedna z nejhezčích věcí, které může žena dostat.

 

Tagy: , , ,