Originální dárky k narozeninám? Jedině zážitky!

Zážitkové dárky se hodí opravdu pro každou příležitost, můžete je darovat k narozeninám, k Vánocům nebo jako svatební dar pro dvojici. Inspirujte se zážitkovými dárky a uvidíte, že z bohaté nabídky vyberete opravdu pro každého.

 

Nejoblíbenější dárky k narozeninám pro dva

Máte v okolí pár, který má narozeniny ve stejný den, nebo jen několik dní od sebe? Už jste s přáteli unavení vymýšlet pro každého z nich dárek zvlášť? Využijte možnosti zážitkových dárků pro dva.

 

Víkend v pivních lázních Štramberk pro dva

Dopřejte si víkendový zážitkový pobyt pro dva ve městě Štramberk. Nechte se hýčkat a odpočiňte si od každodenního stresu, který se nás neustále drží.

 

Noc v Martinickém paláci

Dopřejte si opravdový luxus a nadstandard, nechte si darovat dárek k kulatému výročí svatby. Zažijte noc v Martinickém paláci z 16. století nedaleko Pražského hradu.

 

Romantický wellness víkend v Praze

Udělejte si se svojí drahou polovičkou čas jen pro sebe při zážitkovém pobytu. Odpočiňte si při příjemných wellness procedurách jako je balneoterapie nebo relaxační masáž.

 

Zážitkový víkend v Jizerských horách

Relaxovat je potřeba. A pokud hledáte vhodný dárek k narozeninám pro svého přítele či přítelkyni, proč rovnou neudělat radost i sobě? Darujte své drahé polovičce zážitkový víkend v Jizerských horách a uvidíte, že nebudete litovat.

 

Darujte víkend v aquaparku a saunovém ráji!

Připravte svým blízkým příjemné překvapení v podobě zážitkového dárku. Darujte jim víkend v největším aquaparku ve střední Evropě. Zážitek ale neobsahuje jen pobyt v čtyřhvězdičkovém hotelu a neomezený vstup do aquaparku, můžete vybírat i z několika druhů saun!

 

Thajská masáž pro dva jako dárek k narozeninám

Darujte svým nejbližším příjemný relaxační zážitkový dárek, u kterého si skvěle odpočinou! A pokud potřebujete obdarovat dva oslavence je možná thajská masáž pro dva právě to, co hledáte.

 

Let balónem pro dva jako dárek k narozeninám

Darujte svým blízkým neobyčejný dárek k narozeninám. Nádherným zážitkovým dárkem je například let balónem pro dva!

 

Pivní lázně Plzeň

Pivovar Purkmistr spojený s hotelem, restaurací, bowlingem a mnohými dalšími službami, má v zásobě jedno velmi nebezpečné lákadlo. A to pivní lázně. Proč nebezpečné? Protože tuto službu si od Purkmistra doslova zamilujete. Pivní lázně dodají Vašemu tělu velkou porci energie navíc. Máte-li namáhavé zaměstnání, jste-li unavení, po návštěvě pivních lázní z Vás veškerá únava spadne a Vy se vrhnete do dalšího...